Bavte se
a radujte se!

Svátky, oslavy, setkání s rodinou a přáteli - právě pro tyto příležitosti je náš hotel jako stvořený.

Soukromé oslavy

Chystáte-li oslavu narozenin, všemožných výročí, promoce, křtin a jiných příležitostí, čeká-li vás svatba nebo jen běžné setkání s vašimi blízkými či přáteli, obraťte se s důvěrou na nás.

Větší i menší oslavy patří mezi oblíbené akce, pro vaši slavnostní událost zajistíme dobré jídlo, pití i hudbu dle vašeho vkusu a přání. Využít navíc můžete ubytování přímo v našem hotelu. 
 

Degustace na míru

Rádi byste ochutnali místní vína z produkce Vinařství LAHOFER za doprovodu zkušeného sommeliéra? Rozhodně doporučujeme! Podle velikosti skupiny (minimálně 8 osob) vám přímo v hotelu můžeme nabídnout k příjemnému posezení dva sklepy, ve kterých si vychutnáte to nejlepší z našich vinic.

Malý sklep

Můžete zde pohodlně posedět se skupinou až 12 osob a ochutnat naše vína i s nabídkou jídel. Útulné prostředí malého sklepa, kde nebudete nikým rušeni a odkud ani vy nemůžete rušit nikoho jiného, láká k posezení do časných ranních hodin.

Velký sklep

Tento prostor pojme až 40 hostů, jeho moderní interiér nabízí variabilitu uspořádání stolů,
k dispozici je i promítací plátno, audiotechnika a zbyde i prostor pro případný raut nebo tanec. I zde se nemusíte obávat, že byste byli rušeni nebo sami rušili ostatní hotelové hosty. 

Nabídka řízených degustací se someliérem (pro skupiny od 8 osob):

Malá degustace - 6 vzorků á 0,05l, doba trvání ca 60 minut, 250 Kč/osoba
Střední degustace - 8 vzorků á 0,05l, doba trvání ca 90 minut, 350 Kč/osoba
Velká degustace - 10 vzorků á 0,05l, doba trvání ca 120 minut, 450 Kč/osoba

Cena degustace zahrnuje výklad sommeliéra, vzorky vína, vodu a degustační sousto (pečivo).