Přijeďte za námi potěšit své smysly!

Hotel LAHOFER – malý sklep

Tento prostor je situován do původního sklepení domu, které je propojeno i se známým znojemským podzemím. Můžete zde pohodlně posedět se skupinou až 12 osob a ochutnat naše vína i s nabídkou jídel. Prostor je víc než vhodný pro malou uzavřenou společnost k řízené degustaci vín a k odreagování se od reality všedního dne. V útulném prostředí malého sklepa nebudete nikým rušeni a ani vy zde nebudete rušit nikoho jiného. Ideální místo lákající k posezení až do časných ranních hodin. 
POZOR, ŘÍZENOU DEGUSTACI JE NUTNÉ OBJEDNAT PŘEDEM!

Hotel LAHOFER – velký sklep

Zázemí velkého sklepa pojme až 40 hostů, je přístupný ze dvora hotelu a jeho moderní interiér nabízí variabilitu uspořádání stolů, k dispozici je i promítací plátno a audiotechnika. Na přání vám zde připravíme studený i teplý raut, zajistíme hudební produkci a zbyde i místo pro menší taneční parket. Velký sklep má vlastní sociální zařízení. Prostor je vhodný pro jakýkoliv typ společenské události. A i tady platí, že se nemusíte obávat, že byste byli rušeni nebo sami rušili ostatní hotelové hosty. 
POZOR, ŘÍZENOU DEGUSTACI JE NUTNÉ OBJEDNAT PŘEDEM!

Vinný hrádek Lampelberg

Romantický hrádek s kruhovou věží schovaný uprostřed malebných vinohradů nedaleko obce Vrbovec a jen kousek od hranice s Rakouskem byl před pár lety zrekonstruován. Díky tomu nabízí vyhlídkovou terasu, která otevírá rozhled na okolní vinice a na vzdálené obzory dolnorakouských viničních oblastí, ale především jedinečný klid a pohodu. Zajistíme zde degustaci vín, catering nebo zážitkové aktivity. Na místo se lze dostat také autobusem, není proto problém obsloužit i větší skupiny návštěvníků.  
POZOR, ŘÍZENOU DEGUSTACI JE NUTNÉ OBJEDNAT PŘEDEM!

Altán v Rajské vinici

Starobylý kamenný altán s vyhlídkovou terasou v malebném prostředí pod chrámem sv. Mikuláše v historickém centru Znojma slouží od jara do podzimu jako degustační stánek vín z našeho vinařství. Z terasy se vám nabízejí úchvatné pohledy na údolí řeky Dyje, Rajskou vinici a na jedinečné panorama města v jejím pozadí. Vinice je osázena hlavami vinné révy Ryzlinku rýnského, Sauvignonu a Veltlínského zeleného, tedy nejtypičtějšími odrůdami pro Znojemsko, které patří do apelačního systému VOC Znojmo. Mimo jiné zde můžete ochutnat i exkluzivní Cuvée Rajská vyrobené právě z hroznů z této viniční trati.
POZOR, ŘÍZENOU DEGUSTACI JE NUTNÉ OBJEDNAT PŘEDEM!

LAHOtéka

LAHOtéka, návštěvnická část nové budovy Vinařství LAHOFER, kombinuje prodejnu vín, degustační místnost a kavárnu. Architektonicky výjimečný a velkolepý prostor představuje atraktivní, útulné a přátelské prostředí pro posezení nad skleničkou vína. Venkovní amfiteátr, v létě užívaný pro koncertní a jiná představení, dovede návštěvníky na pochozí střechu, která slouží jako velkorysá terasa s vyhlídkou do přilehlých vinic a širokého okolí. 
POZOR, ŘÍZENOU DEGUSTACI JE NUTNÉ OBJEDNAT PŘEDEM!

Otevírací doba:
pondělí - středa 9:00 - 18:00
čtvrtek 9:00 - 20:00
pátek, sobota 9:00 - 22:00
neděle 9:00 - 18:00

O možnostech pronájmu a rezervací míst se informujte na emailu lahoteka@lahofer.cz
nebo na telefonním čísle +420 702 203 093.

Degustační sklep
ve Vinařství LAHOFER

Degustační sklep v prostorách LAHOtéky v budově Vinařství LAHOFER je ideálním místem pro komornější ochutnávky a posezení určený menším skupinám s kapacitou do 16 osob. Moderní a neobvyklé prostředí sklepa, který je vsazen pod betonovou vlnu amfiteátru, dotváří i nevšední betonové tanky a tradiční dubové a akátové sudy. Prostor je kvůli výrobě a ležení vína klimatizován, při jeho déle trvající návštěvě proto doporučujeme mít v rezervě něco na přioblečení. 
POZOR, ŘÍZENOU DEGUSTACI JE NUTNÉ OBJEDNAT PŘEDEM!
 

Enotéka znojemských vín

Jedinečný a architektonicky výjimečný degustační prostor prezentující ta nejlepší vína ze Znojemské vinařské podoblasti. Na výběr zde máte 120 vzorků od 28 vinařství, vína jsou podávána samoobslužnými výčepními automaty (enomaty) systému By the Glass. Kromě degustace vín můžete posedět i v neobyčejném a osobitém prostoru kavárny a nad šálkem kávy nebo skleničky vína si k tomu vychutnávat kouzelné a nevšední výhledy na historické skvosty města. Všechna nabízená vína máte možnost zakoupit i po lahvi, a to za stejné ceny jako přímo ve sklepě u konkrétního vinaře.
POZOR, ŘÍZENOU DEGUSTACI JE NUTNÉ OBJEDNAT PŘEDEM!

Autovýlet po vinicích

Rádi si spojíte chuť vína s konkrétním místem, kde jsme dané hrozny sklidili? Právě pro vás máme nachystaný AUTOtrip. Vybírat můžete ze tří variant výletu, při kterém navštívíte naše nejzajímavější vinohrady a přímo uprostřed nich ochutnáte vína, která se tu zrodila.
POZOR, AUTOtrip JE NUTNÝ OBJEDNAT PŘEDEM!

Krátký AUTOtrip: od Hotelu LAHOFER přes Rajskou vinici k Vinařství LAHOFER a vinohradu U Hájku až na Lampelberg. Tří až čtyřhodinový program s 9 vzorky vín pro skupiny od 4 osob až po kapacitu autobusu. Cena 1.200,- Kč/osoba 
Střední AUTOtrip: od Hotelu LAHOFER přes Rajskou vinici, Babičák, Lampelberg až na vinohrad U Hájku a do Vinařství LAHOFER. Pěti až šestihodinový program s 12 vzorky vín pro skupiny od 4 osob až po kapacitu autobusu. Cena 1.600,- Kč/osoba 
Dlouhý AUTOtrip: od Hotelu LAHOFER přes Rajskou vinici, Babičák, Lampelberg a Volné pole až na vinohrad U Hájku a do Vinařství LAHOFER. Šesti až sedmihodinový program s 15 vzorky vín pro skupiny od 4 osob až po kapacitu autobusu. Cena 2.100,- Kč/osoba

Cena zahrnuje dopravu, odborného průvodce - sommeliéra, uvedený počet vzorků vín á 0,05l a degustační sousto (voda, pečivo).